Na wielu stronach zauważyć można przesycenie słowami kluczowymi wszystkich możliwych metatagów. To jednak praca na marne, gdyż pod uwagę brane jest tylko kilka z nich, a są nimi:

<title>tytuł strony</title> <meta name=”Description” content=”opis strony”> <meta name=”Keywords” content=”słowa kluczowe”>przy czym słowa kluczowe liczą się tylko dla niektórych wyszukiwarek.

Należy pamiętać o tym, aby metatagi te wykorzystać jak najlepiej zamieszczając w pierwszej kolejności najważniejsze słowa kluczowe i starając się unikać słów „zapychaczy”, a więc „najlepszy, najciekawszy” itp., które pod względem pozycjonowania nic nie dadzą.

Ważne jest również, aby w metatagach nie zamieszczać słów kluczowych, które nie znajdują się w treści strony i nie mają nic wspólnego z ich tematyką, ponieważ to może przynieść skutek odwrotny do oczekiwanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>